Кога Славните Ќе Се Здебелат

[fblike] Дваесет-годишниот шпанец Давид Лопера, ги закривува телесните линии на славните во Фотошоп, за да изгледаат дебели. Од како направил една монтажа, мејлот му се наполнил со сугестии од луѓе што сакаат да видат како им стоела дебелината и на други ѕвезди.
Посетено 2.569 пати

Watch Attack on Titan Episode 14 at KissAnime kissanime reddit

Dr. Stone: Stone Wars (https://crunchyrollfree.com/m/RMv3) Episode 1 at website https://crunchyrollfree.com free anime on crunchyroll