Китење Со Туѓи Перја

[fblike]

kitenje so tugi perja_majkatiitatkoti

..нели кога ќе облечеш нешто туѓо, мислиш дека најубаво ти стои, пошто никогаш не си го имал?..е така е и со туѓите збор…

Posted by MAJKA TI I TATKO TI on Monday, December 1, 2014

Посетено 594 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://animekisa.in anime

Website https://animepahe.cc: Watch Kujibiki♥Unbalance animepahe Episode 12 anime stream

Website https://animeflv.uk: Watch Psychic School Wars animeflv Episode Full dubbed anime

Website https://animedao.nl: Watch Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory animedao Episode 13 dubbed anime

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflixnl/home

Gab: https://gab.com/animeflixnl