Ја прашав: – Како успеавте да останете заедно 60 год.?

star-par-pocetna_majkatiitatkoti

Посетено 2.645 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!