Зодијакот нè погоди во …

[fblike]
Не сме баш по хороскопските знаци, бидејќи доверба во знак нема, особено ако е сообраќаен, ама ете нè бендиса нашиот лав овде, можеби малку духовит ама ни погоди сè….

leo-lav

Лав

Продолжете да ги игнорирате советите на оние што се грижат за вас. Фраерски запалете уште една цигара и не ја вадете од уста, иако чадот ви е во очи и ви поттикнува солзи. Секогаш кул.

Сега за Вас незнаеме, погледнете си ги вашите знаци овде

Посетено 422 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!