„Говорна мана“ во режија на Драгана Милошевски-Попов.

Нема провокација, ако нема игра, а подобро место за игра од театарот не постои!
govorna mana[fblike]
МНТ со најновата премиерна изведба на претставата „Говорна мана“ во режија на Драгана Милошевски-Попов.
Носечките улоги се на актерите: Игор Џамбазов, Сашка Димитровска и Ивица Димитријевиќ
Премиера|15.3|20:00|мала сцена|МНТ
Прва реприза|29.3|21:00|мала сцена|МНТ
Посетено 479 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

anime sites. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

free anime That Time I Got Reincarnated as a Slime

anime websites Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 23

free anime online GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

How NOT to Summon a Demon Lord Ω