Голема дарба да се излигаве на скопски

Значи како шо може струмичанка, штипјанка, кочанка, велешанка, прилепчанка и некоја слична анка да се излигаве на скопски, не може ни стара скопјанка со три куќи у Дебар маало и деловен простор у чаршија.

Posted by Кирил Стоименов on Sunday, February 14, 2016

Посетено 4.631 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2 Episode 9 (https://animeplanet.cc/m/mP7g/ep-9) at AnimePlanet overlord anime planet

Watch Dr. Stone (Dub) Episode 15 (https://gogoanime.be/m/mz2p/ep-15) at website https://gogoanime.be fairy tail gogoanime