Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно

Третата епизода на “Фчерашни Новости” на Телма во недела 19:10ч

[button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/fcerasni-novosti-epizoda-2/”]Можеби сте ја пропуштиле втората епизода на “Фчерашни Новости”[/button]

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 
Посетено 545 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!