Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно


Седумнаесетта епизода на “Фчерашни Новости” на Телма во недела 19:10ч 
FN-najava_majkatiitatkoti[fblike]
Во новата епизода на „Фчерашни новости“ ќе гледате:
–          Се затвори Павел Шатев! Граѓаните на нозе!
–          Хан е упорен да се слушни со Иванов
–          Кој сѐ ја поддржа иницијативата „За заедничка Македонија“
И оваа недела дознајте последни! Екипата на „Фчерашни новости“ ви подготви уште многу одлични скечеви за кои сигурно ќе зборувате долго после неделната епизода.
Се гледаме во недела, 19:10 часот на „Телма“!

[button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/tag/%D1%84%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/”]Можеби сте пропуштиле некоја епизода на “Фчерашни Новости”[/button]

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

velgden na krf jk travel baner text

 

Посетено 237 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!