Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно

Шестата епизода на “Фчерашни Новости” на Телма во недела 19:10ч

[button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”“]Можеби сте ја пропуштиле петата епизода на “Фчерашни Новости”[/button]

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

baner-igor-forza

Посетено 248 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!