Еве како жените доживуваат оргазам!

Женскиот оргазам не е мит

Женскиот оргазам е тема на бескрајно истражување без резултати, бидејќи никој не може да каже точно што е она што жените може да ги натера да го доживеат подобро, побрзо, поексплозивно…

Некои викаат дека зависи од сексуалниот акт, други дека нема никаква врска со сексот бидејќи на жените им е потребна клиторична стимулација повеќе од секс за да го постигнат.

Посетено 38.952 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch anime online for free at TwistMoe free anime online

Website https://animefreak.ws: Watch IS: Infinite Stratos 2 - Infinite Wedding animefreak Episode Full anime freak attack on titan

Watch anime online for free at AnimeFLV gogoanime

ANIMEFLIX: Little Door Gods (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix initial d

Castingcall: https://www.castingcall.club/m/animefreakws

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimebe