Драган Спасов – Дац нов директор на МНТ

Едвај го добивме на телефон за да му ја честитаме новата улога ВД Директор на МНТ но тој веќе се заблагодари на честитките на својот Фејсбук профил.
Честито Директорe 🙂

dac naslovna_majkatiitatkoti

Ви благодарам на сите за честитките по повод моето поставување за ВД на МНТ, не верував дека месинџерот и виберот ќе ми …

Posted by Dragan Spasov Dac on Friday, August 4, 2017

595x90

Посетено 2.472 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

ANIMEFLIX animeflix bleach: Watch One Piece (Dub) Episode 551 (https://animeflix.nl/m/Dvp/ep-551)

AniWatch animes online: My Hero Academia (https://aniwatch.pro/m/lXR) Episode 13