Дороти Пачкова: Да се биде самохрана мајка не е хендикеп

[fblike]Портрет на една од најгласните активистки во заштита на самохраните мајки

Дороти Пачкова е една од најгласните активистки во заштита на самохраните мајки. Деновиве тие беа изложени на навреди на социјалните мрежи, а Пачкова ја објаснува позицијата на самохраната мајка во македонското општество.
Извор
cropped-nova-log

baner-igor-forza

Посетено 2.179 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak: Xing Chen Bian anime episode 12 online free at https://animefreak.ws anime freaks anime

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Openlibrary: https://openlibrary.org/people/animeflixnl

Kissanimemx mystrikingly: https://kissanimemx.mystrikingly.com/