Дороти Пачкова: Да се биде самохрана мајка не е хендикеп

[fblike]Портрет на една од најгласните активистки во заштита на самохраните мајки

Дороти Пачкова е една од најгласните активистки во заштита на самохраните мајки. Деновиве тие беа изложени на навреди на социјалните мрежи, а Пачкова ја објаснува позицијата на самохраната мајка во македонското општество.
Извор
cropped-nova-log

baner-igor-forza

Посетено 2.138 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban (https://funimationfree.com/m/4Bbl) Episode 13 at Funimation one piece stampede eng dub

Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season Episode 1 at AnimeHeaven my anime heaven