Денешни Кратки Вести

[fblike]

statuetka_majkatiitatkoti
1.Гоца Тржан си ја покажа „пријателката“ од доле
2.Стенкала на плажа, децата бегале преплашени
3.Платете си ги навреме аранжманите во Грција и понесете си кондоми!
4.Претседателот го ожени својот син
5.Ангела Меркел млада и гола
6.Бугарската Цеца„ – Глорија oткри дека спие со млад српски полицаец!
..чим се описменат децата, строго да им се забрани читање македонски портали,..прибидејќи последиците се смртоносни..
..дај бре, укинете се сами непрозвани запалени скриени болесници!..
Посетено 2.229 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven toradora anime heaven: Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 437 (https://animeheaven.pro/m/5j7D/ep-437)

4Anime 4anime a silent voice: Watch Death Note (Dub) Episode 27