ДЕДО МРАЗ!

dedo_mraz_majkatiitatkoti
Дедо мраз!
Ти пишувам со време.
Ако и оваа година не ми донесеш: ферари, милион евра и неколку дуќани во Сити Мол (да ги издавам), ќе престанам да верувам во тебе до следната година.
Па ти види што ќе правиш.
П. С.
Пакетче не треба (ке добијат децата)
Твој Дац
И уште нешто!
Да направиш да не го постираат повеќе на фејсбук она со: “Некој ми дужи пари” и кога ке кликнеш, ти си на сликата.
Однапред благодарам!

Посетено 358 пати

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime stream Attack on Titan Final Season

anime website Horimiya

anime streaming Dragon Ball Super (Dub)

AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 150

Dragon Ball Super