Број до десет и диши дла-бо-ко…

Фејсбук статус: Тања Мицков

ulichni-muzichari

Во ГТЦ сме, шетаме и гледаме што уствари останало од него, три девојчиња пеат и свират, милина, син ми им се придружи со негова кореографија. Се појавува една сељондра и почнува да вика во движење-“Шо не идете да копате, пичка ли ви матер, да ви ебам све да ви ебам!!!

Е и у ова Скопје сите живееме, кај и да е и за врат ќе се фатиме. Број до десет и диши дла-бо-ко…

Посетено 1.102 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://wcostream.cc: Watch Black Jack Specials: Inochi wo Meguru Yottsu no Kiseki wcostream Episode 4 the flintstones wcostream

Website https://animebee.to: Watch Future Robo Daltanius animebee Episode 47 anime sites

Website https://animeheaven.pro: Watch Robby the Rascal animeheaven Episode 3 anime in heaven

https://animetv.cc anime tv web

Littlegolem: https://littlegolem.net/jsp/info/player.jsp?plid=148455

Gogoanimebe webflow: https://gogoanimebe.webflow.io/