Безалкохолно Пиво Или Безкофеинско Кафе

[fblike]
                                                 Исто е, а не е исто…
bezalkoholno pivo_majkatiitatkoti

Коа баталив алкохол ми викаа “напиј се безалколкохолно пивце, исто е”, коа почнав да пијам по 10-тина кафиња на ден, поч…

Posted by Кројачот од Панама on Tuesday, September 22, 2015

Посетено 487 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AniWatch: Air Bound (Dub) anime episode Full online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Website https://animekisa.in: Watch Liz and the Blue Bird (Dub) animekisa Episode Full anime stream

Ulule: https://www.ulule.com/gogoanimelol/#/

Blogger: https://www.blogger.com/profile/06446856437789664718