Ау царе, види ја оваа Снежана!

Седиме со еден комшија у маало, пиуцкаме пивце под сенка, кога од спротива ете ти извесна девојка, прв пат ја гледаме и двајцата, а она висока, онака амазонски градена, метар и девеесе, али од глава до пети бомбона.

Соседот одма коментира:

-Ау мајсторе, како со задоволство би и бил џуџе на оваа Снежана од спротива, не знаеш!!!

Минута време молк за пивото шо ми истече низ нос после изјавата…

Посетено 331 пати

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Tokyo Ghoul Episode 7

AniWatch One-Punch Man Episode 10

AniWatch Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

anime online Pokémon Journeys: The Series

Tokyo Revengers (Dub) Episode 15