Тихомир Петрески

tihi petreski_majkatiitatkoti
Тихи Петрески


Тихомир Петрески
Petreski & Partners

Моето прво утринско кафе, скоро секогаш е составено од 2 кратки еспреса кои најчесто ги пијам дома. Овој “ритуал на ментално будење” скоро секогаш се случува дома, во периодот помеѓу носењето на децата во школо и стартот на мојот работен ден. Настојувам “првото кафе” да го пијам во апсолутна тишина, кога всушност и ги правам плановите за реализација на работните обврски. Сите останати кафиња во текот на денот, а ги има многу, се причина или последица на релаксирана дружба во позитивната атмосфера во било кое време на денот.

Посетено 1.505 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Attack on Titan Season 3 (Dub)

My Hero Academia Episode 5

online anime Redo of Healer

gogoanime in GoGoAnime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

online anime JUJUTSU KAISEN (Dub)