Малку познат факт: Стриптизетите и плодните денови

Од 75 до 150 долари поголем бакшиш…

Стриптизетите биле набљудувани два месеца и истражувањето покажува дека тие повеќе заработуваат за време на овулацијата (или плодните денови). Разликата изнесувала од 75 до 105 долари по смена.

ЗАКЛУЧОК:

ЖЕНИТЕ СЕ ГОРДИ СОПСТВЕНИЦИ НА КРВАВ РУДНИК ЗА ЗЛАТО!!

 

Посетено 6.389 пати

TwistMoe: Baka and Test - Summon the Beasts: Magical Hideyoshi Hideyoshi anime episode 9 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Website https://animekisa.in: Watch My First Girlfriend is a Gal animekisa Episode 10 animekisatv

Watch s.CRY.ed Alteration II: Quan Episode Full

Watch Aoi Umi no Tristia Episode 2

Gogoanimelol wixsite: https://gogoanimelol.wixsite.com/my-site

Flipsnack: https://www.flipsnack.com/gogoanimebe/