Кои се петте најгледани објави на инфлуенсерката Игор Џамбазов во 2019 година?

Неодамна во новогодишната емисијата на Жарко Димитриоски, „Еден на еден“, излегоа петте најгледани објави на профилот на познатиот актер и шоумен Игор Џамбазов, а еве и кои се тие!

Која е вашата омилена и дали истата се наоѓа на оваа листа?

 

View this post on Instagram

 

Каква инфлуенсерка е овој Џамбазов ! #1на #сезона11 Reposted from @edennaeden

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Посетено 1.629 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animefreak.ws: Watch momokuri animefreak Episode 25+26 sites like animefreak

Ganbarist! Shun (https://animekisa.in/m/B3NP) Episode 30

Website https://twistmoe.net: Watch Teekyu 7 twistmoe Episode 12 stream anime online

GoGoAnime: Pokemon: Pikachu's Big Mysterious Adventure anime episode Full online free at https://gogoanime.be fairy tail gogoanime

Roomstyler: https://roomstyler.com/users/gogoanimelol

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animeflixnl