Игор Џамбазов: Не, не пијам…

Рецитал на песната „Не, не пијам…“ од Константин Миладинов, во изведба на Игор Џамбазов.

 

View this post on Instagram

 

Константин Миладинов

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Па, како звучи Константин Миладинов во 21 век?

Посетено 4.456 пати

AnimeDao the daily life of the immortal king animedao: Umibe no Étranger Episode Full

GoGoAnime gleipnir gogoanime: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2