Среќен Роденден, Анџелина Џоли!

“Има нешто во смртта што е утешно. Поради помисла на тоа дека може да умреш утре, повеќе го цениш животот сега.” – Анџелина Џолиangelina-jolie-birthday
Посетено 604 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven anime heaven org: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 31 (https://animeheaven.pro/m/VxxO/ep-31)

4Anime persona 4 the animation factor of hope: Watch Horimiya Episode 4 (https://4anime.biz/m/ONB2/ep-4)