Последното кафе со Професорот Сидовски

Пепел…
се’ е едно
во животот
кога, на крајот,
се’ завршува во
пепел…

– Професорот Сидовски,
(Филозоф со големо Ф)
го испи „последното“ кафе
и симболично се поздрави со вас…

Почивај во мир, голем човеку…

Посетено 232 пати

Watch Au Fou! Episode int version

GoGoAnime: One Piece The Movie: Episode of Alabasta - The Desert Princess and the Pirates (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime one piece

Website https://animeflv.uk: Watch A Feather Stare at the Dark animeflv Episode Full english dubbed anime

Website https://twistmoe.net: Watch A Certain Magical Index III twistmoe Episode 26 anime online

Hikingproject: https://www.hikingproject.com/user/201168050/gogoanime-lol

Forums ernieball: http://forums.ernieball.com/members/59015.html