Почина дојаенот на Радио Скопје, Таска Балабанова (Видео)

Кога ќе помислиме на Радио Скопје, прва на ум ни паѓа Таска Балабанова, која важеше за негов бренд.

Таа сними бројни реклами, една од нив е и рекламата за К 15, која можете да ја погледнете подолу во продолжение:

Слава и’, нека почива во мир…

 

Посетено 1.518 пати

Website https://animeflix.nl: Watch King's Game animeflix Episode 12 anime sites

Website https://animepahe.cc: Watch Night Raid 1931 animepahe Episode 14 dubbed anime

WCOStream: DearS: Kin no Tama Desu no? anime episode Full online free at https://wcostream.cc watch cartoons online wcostream

Code Geass: Lelouch of the Rebellion II - Transgression Episode Full

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/gogoanimebe

Sketchfab: https://sketchfab.com/kissanimemx