Ова стварно било Лудница

 Вознимерувачки фотографии од напуштени лудници 

Џереми Херис немал попаметна работа, па прошетал низ напуштените лудници низ Америка и направил ултра-језива колекција од фотографии кои без прашање ви создаваат налудничави и депримирачки илустрации од едно не-баш-фино минато.

 

Посетено 3.593 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!