Љупчо Златев: Кога убава девојка ќе ми рече дека е феминистка – едноставно не и верувам дека е

[fblike]                     На светов има толку грди и гадни феминистки…
zlatev-fb_pocetna_majkatiitatkoti

baner-igor-forza

Посетено 5.692 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!