ВЛАТКО КАРАНАКОВ

[fblike]utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Влатко Каранаков, професор
Влатко Каранаков, професор
Иначе не сум мерак за кафе, пијам само ради цигара (пет цигари), а ако не пијам кафе не пушам од сабајле. Најчесто сум друштвен “пушач и пијач на кафе“. Имам прекрасна екипа колеги на Факултетот за дизајн и технологии на мебел и ентериер кои ми го разубавуваат денот. И нормално јас имам еден бонус, работам со чудесни млади луѓе, т.н. студенти, PRICELESS

Во таа чест од мене песмица:

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=fVHUcsgiSxA[/youtube]

Посетено 1.351 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 8 at KissAnime black clover kissanime

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II (Dub) Episode 2 (https://animeflix.nl/m/P1Yn/ep-2) at website https://animeflix.nl overlord animeflix