Како најдобро да го искористите времето во карантин? (ВИДЕО)

Дека времето поминато во изолација поради корона вирусот ќе потрае, ни е повеќе од јасно. Сигурно секој ден се будите со помислата како најдобро да го искористите времето во карантин?

Фчерашни новости го имаат одговорот на тоа прашање.

Во новата епизода не очекуваат многу песни, вежби за по дома и попови. Се надеваме дека барем тој половина час во недела ќе успее да ви го олесни престојувањето во четири ѕида или повеќе, зависи кој колкав стан или куќа има.

Погледнете ја најавата, всушност.

Посетено 62 пати

Hellsing Episode 13

All Purpose Cultural Cat Girl Nuku Nuku (Dub) Episode 6

Animepahe: Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.: Menma e no Tegami anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime free

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Wikidot: http://www.wikidot.com/user:info/animeflixnl

Docs google: https://docs.google.com/document/d/1lvCR6cw2GHAvzRSx4rmagWF9kmgvnj7OAYsACFBvsFc