Анџелина Џоли Одржа Инспиративен Говор За Неприлагодените Деца

Angelina JolieАнџелина Џоли се појави прв пат во јавност по последната превентивна операција со која и беа отстранети репродуктивните органи, и тоа беше прилично голем настан… Kids ‘Choice Awards 
Анџелина Џоли со ќерките Захара и Шилон
Анџелина Џоли со ќерките Захара и Шилон
Двете нејзини деца заедно, Шилох и Захара, сигурно беа горди додека ја гледаа од публиката со неодоливата насмевка достојна на нејзиното лице.
За време на говорот, испрати порака до сите деца, кои ја гледаат оваа емисија, дека е во ред да се биде различен.

Сакав само да кажам дека кога бев малa, исто како Maleficent ми рекоа дека сум различна. Се чувствував како да не припаѓам, тоа беше премногу гласно, премногу страстно, никогаш добро .. но потоа еден ден сфатив. Нешто што се надевам дека и сите вие ќе сфатите – Различноста е добра. Значи, вие не мора да се прилагодувате на другите, бидете свои, рече, меѓу другото, Анџелина.

 Воодушевувачкиот говор на Џоли, погледнете го подолу 

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=3yj_yypc-WU[/youtube]

Посетено 474 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://aniwatch.pro: Watch Prison School (Dub) aniwatch Episode 12 dubbed anime

AnimeFreak: Fantastic Adventure Of Yohko: Leda anime episode Full online free at https://animefreak.ws watch anime

Website https://animedao.nl: Watch Trese animedao Episode 6 attack on titan season 3 animedao

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/gogoanimebe

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimelol/about