И Ноле има свој двојник: Овој холивудски продуцент е ист Новак Ѓоковиќ

Мајкл Енглер, познат американски продуцент, е сликан на една прослава, а оваа фотографија набрзо стана многу популарна на друштвените мрежи затоа што неодоливо потсетува на најдобриот тенисер. Погледнете како изгледа двојникот на Ноле!

Енглер бил продуцент неколку пати во многу популарни серии, меѓу кои се: „Империја“, „Нешвил“, „Сексот и градот“…

Што мислите, личи или не личи на Новак Ѓоковиќ?

Посетено 1.086 пати

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Hentai Ouji to Warawanai Neko.: Henneko BBS Episode 13

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Watch Let's Nupu Nupu Episode 16

Tawk: https://tawk.to/animefreakws

Fileforum: https://fileforum.com/profile/kissanimemx