Фчерашни новости со директно јавување од Будимпешта (Видео)

Во новата епизода на Фчерашни новости се враќаат познатите Алфа и Буби. Кого бркаат тие овојпат и зошто!?

Фчерашни новости ги прати вестите од светот, па успеа да овозможи директно јавување од Париз, Будимпешта и Битола. Што ли ни изјавија дописниците!?

Во редакцијата, Менде гибнатиот се мисли што да направи со компромитирачката снимка од инспекторот кој му бара мито. Како ќе заврши неговата дилема!?

Многу прашања, еден одговор. Недела 19:30 часот на Канал 5 телевизија.

Најавата за вечерашната емисија, погледнете ја овде:

Посетено 834 пати

Topo Gigio no Botan Sensou (https://animeheaven.pro/m/P0a0) Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Gunsmith Cats (Dub) animeflv Episode 3 anime

Mysterious Play OVA 2 Episode 6

ANIMEFLIX: Shinryaku!! Ika Musume (Dub) anime episode 3 online free at https://animeflix.nl animeflix kamisama kiss

Ello: https://ello.co/animefreakws

Gogoanimebe contently: https://gogoanimebe.contently.com/