Специјално издание на Фчерашни новости со Џина Папас – Џокси

За оваа епизода, Фчерашни новости ни подготвија малку поинакво издание. Специјален гостин ѕвезда ќе биде никој друг туку човекот кој секогаш е заљубен на Велигден, Џина Папас – Џокси.

Културното воздигнување ќе го продолжиме со раскажување на еден празничен филм, за тие кои немаат трпение да гледаат во телевизор два до три саата. Останатиот дел од емисијата ќе го искористиме за да се потсетиме на едно време кога не бевме во изолација.

Недела, 19:30 часот, на Канал 5 телевизија.

Посетено 172 пати

Spirit of Wonder: Shounen Kagaku Club (Dub) Episode 1 + 02

Watch Hidamari Sketch: Sae Hiro Sotsugyou-hen Episode 2

Animepahe: Dragon Drive anime episode 38 online free at https://animepahe.cc animes online

Website https://animebee.to: Watch Initial D Legend 2 Racer (Dub) animebee Episode Full free anime online

Gamevn: http://gamevn.com/members/animefreakws.1765907/

Gumroad: https://gumroad.com/animefreakws