Фчерашни новости открија што крие мачето за случајот „Рекет“ (ВИДЕО)

Најозборуваното маче во јавноста, кое е можеби алката која недостига за да добие разврска случајот „Рекет“, со ексклузивно интервју за Фчерашни новости. Што се случувало во специјалното јавно обвинителство? Какви се релациите помеѓу Кате и Лиле? Кој всушност го возеше во кола и зошто сега одлучи мачето да прозбори за тоа!?

Слушнете од прва мачешка уста, оваа недела во 20 без 30 часот, на канал 5 телевизија. Да не биде после рани маче, да те лае.

Посетено 569 пати

AnimeFreak: My Hero Academia 4 anime episode 25 online free at https://animefreak.ws dubbed anime

AniWatch: When They Cry (Dub) anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro animes online

Website https://twistmoe.net: Watch Gekidol twistmoe Episode 12 anime twist app

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Draft blogger: https://draft.blogger.com/u/5/profile/16949369864151488756

Drive google: https://drive.google.com/file/d/1vLeW50p_4apsyQb5-FiZB8jcR8s0cgDB/