Е, има разлика

Разликата помеѓу папагал и човек е во тоа што папагалот зборува тоа што ќе го научиш, а човекот зборува и тоа што треба и тоа што не треба.

Posted by Dragan Spasov Dac on Wednesday, January 20, 2016

Посетено 465 пати

KissAnime one piece stampede kissanime: Watch Boku no Hero Academia 5th Season Episode 2

AnimeTV chain anime tv: Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai (https://animetv.cc/m/jaVV) Episode 13