Дамјан, Божидар и Сенад: Го чувавме Кико како капка во секоја секунда, иако бевме премрзнати и без снага!

Јунаците на -25 издржаа 10 часа спасувајќи го животот на Кико кој падна на Шара

Imam tolku mnogu da kazam za nesrekjniot nastan koj sto se sluci vcera vecer koj traese se do denes do 10h, no kje kazam…

Posted by Damjan Karlovski on Sunday, December 18, 2016

Посетено 4.862 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!