Дали некој можда знае кој е автор на легендарното „За другар прашувам“?

spomenice_majkatiitatkoti

Дали некој можда знае кој е автор на легендарното „За другар прашувам“? Одма да му стегнеме едно спомениче, сериозен сум. (За другар прашуем)

Posted by Sasho Hristovski on Friday, March 6, 2015

Посетено 1.404 пати

Сашо Христовски

Сашо Христовски

Сашо Христовски

AniWatch aniwatch me: Boruto: Naruto Next Generations (Dub) (https://aniwatch.pro/m/3BjK) Episode 105

KissAnime darling in the franxx kissanime: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/rybq/ep-4)