Небото е комплетно, збогум Дејвид Боуви

[fblike] Легендарниот Дејвид Боуви ја изгуби 18-месечната битка со ракот и почина на 69-годишна возраст, набргу по објавувањето на неговиот

Прочитај повеќе

Jujutsu Kaisen (TV) Episode 14 at Funimation anime of the decade funimation

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (https://kissanimeonline.com/m/ldXm) Episode Preview 02 at website https://kissanimeonline.com paradise kiss anime