Кажете Им Збогум На Skype и FaceTime, Ова Е Иднината На Комуникацијата!!!!

[fblike] Живееме во ера на iPhone и iPad, Skype и FaceTime. Но што е следното? Каде одиме од тука? Некои студенти на Massachusetts Institute of Technology мислат дека

Прочитај повеќе

Akudama Drive (Dub) (https://gogoanime.be/m/GpA6) Episode 4 at GoGoAnime gogoanime online

Shingeki no Kyojin: Chronicle (https://animeheaven.pro/m/Xk3d) Episode Full at website https://animeheaven.pro animeheaveneu