Ема Стоун, Натали Портман, Метју Меконахи и други ја пеат “I Will Survive”

Во “чест” на Трамповата инаугурацијата W Magazine  објави забавно видео во кое холивудските ѕвезди во  “чест” на инаугурација  на Доналд

Прочитај повеќе

Your Lie in April Episode 22 at ANIMEFLIX danganronpa animeflix

Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 102 (https://animefreak.ws/m/61xB/ep-102) at AnimeFreak kiss anime freak