Димот од цигарата секогаш оди кон непушачот

Димот од цигарата секогаш оди кон непушачот, исто како симпатијата кон сељакот. — Мачорот во чизми (@1machka) November 10, 2015

Прочитај повеќе

Watch Attack on Titan: Wings of Freedom Episode Full (https://animefreak.ws/m/31dB/ep-1) at website https://animefreak.ws. See more anime freaks tv

Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 2 (https://animeheaven.pro/m/lQmv/ep-2) at website https://animeheaven.pro arifureta anime heaven