Почина Аријан Дема – Љани

  Еден од најдобрите македонски гитаристи Аријан Дема почина на 59-годишна возраст. во Скопје. Беше член на бендовите ПУ, ЛЕВА

Прочитај повеќе

In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com your name kissanime

Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 2 at website https://animeplanet.cc. See more dubbed anime planet