„БРАТ“

Не ми зборувај за љубов. Не ми зборувај за твојата бивша девојка. Не ми зборувај за сериозни муабети, како сакаш

Прочитај повеќе

Моето најдобро не беше доволно добро за тебе

Моето најдобро не беше доволно добро за тебе. А ти… Ти повторно тука. Зашто продолжи да ја читаш онаа девојка

Прочитај повеќе

Кога љубовта заспива во туѓа постела

[fblike]   ……….When loved one asleep on someones bedside Кога љубовта заспива во туѓа постела When loved one asleep on

Прочитај повеќе

Шепотење

. Од некои спомени тешко е и да се дише. Ти застануваат в грло како вметнати сеќавања, ниту да ги

Прочитај повеќе

Очите и говореа повеќе…

Очите и говореа повеќе од искуството повеќе од погледот а молчеше секогаш кога сакаше да каже било што освен вистината

Прочитај повеќе

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe: Shattered Angels (Dub) anime episode 12 online free at https://animepahe.cc english anime

Website https://animetv.cc: Watch Modest Heroes (Dub) animetv Episode Full anime on tv

AniWatch: The Kind Devil anime episode Full online free at https://aniwatch.pro anime stream

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/animefreakws

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/gogoanimelol/#