За пороците не постои доктор, доктор си самиот ти

Пред малку повеќе од 12 години ја испив последната капка алкохол.

Да бидам искрен, баш се осеќам фино. Истиот сум како порано, само трезен.

Некој ќе рече: “ај, па ти ли најде да збориш за тоа?”.

Да, ја најдов да зборам, ретко го кажувам, пошто нејќу да солам…

Posted by Кројачот од Панама on Friday, August 19, 2016

Посетено 4.165 пати

Website https://twistmoe.net: Watch Kono Oto Tomare!: Sounds of Life (Dub) twistmoe Episode 13 twist anime

Website https://wcostream.cc: Watch High School! Kimengumi (Movie) wcostream Episode Full wcostream we bare bears

4Anime: Tomica Hyper Rescue Drive Head: Kidou Kyuukyuu Keisatsu Movie anime episode Full online free at https://4anime.biz anime

Website https://kissanime.mx: Watch Assassination Classroom: Meeting Time kissanime Episode Full kiss anime

Tthtdn danang: https://tthtdn.danang.gov.vn/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33

Superspringsinternational: https://www.superspringsinternational.com/users/animefreak-ws/