Малку Познат Факт: Со Кола До Вселената

За еден час до вселената

Дали знаете дека ако со автомобил возите 100 км/ч, за еден час ќе стигнете до вселената (ќе ја пробиете земјината атмосфера)

ЗАКЛУЧОК:

ГРАВИТАЦИЈАТА Е ХЕЈТЕР!

Посетено 375 пати

go88 nạp tiền dang nhap go88 go88 bị điều tra

sunwin app sunwin không vào được play sunwin