ТРГОВЕЦ

Поволно чувам тајни
Продавам воздишки
Разнесувам чувства
Издавам допири
Дарувам бакнежи
Подготвувам сакање
Сервирам љубов
Доставувам симпатии
Врачувам нежност
Пренесувам намовнувања
Подметнувам допирања
Само за насмевката
Со МБ 0704972…

Посетено 293 пати

Hortensia SAGA (https://animeplanet.cc/m/vx3K) Episode 2 at AnimePlanet arifureta shokugyou de sekai saikyou anime planet

One Piece (Dub) (https://funimationfree.com/m/meq) Episode 641 at Funimation funimation dragon ball z