Срцето со тажен поглед

srce_majkatiitatkoti

На срцево мое душата му ја извадив
Осеќам дека се мачи, се нервира, плаче во себе
некогаш му доаѓа и да експлодира
и тогаш знам да го прашам како е
а тоа само тажно ќе ме погледне
и ќе спушти поглед
А не му мислам ништо лошо, напротив
сакам да е среќно и насмеано ама ете…..

Посетено 1.145 пати

https://wcostream.cc wcostream spongebob

Watch Million Doll Episode 11

4Anime: Art of Fighting anime episode Full online free at https://4anime.biz haikyuu 4anime

GoGoAnime: Love Hina Spring Movie anime episode Full online free at https://gogoanime.be weathering with you gogoanime

Wefunder: https://wefunder.com/animeflixnl

Tapas: https://tapas.io/gogoanimebe