Џабе ти се Најк Ермакс, платинест Ролекс, Беемве џип…

Џабе ти се Најк Ермакс
платинест Ролекс
Беемве џип
магистратура на човекови ресурси
Адидас микрофибер тренерки
Ла Косте лаковани ципели
Самсунг Галакси и
Пјер Карден токсидо

Се ти е џабе
кога пиеш сечен Витач со Газоза
мезеш пирошки и леб
споделуваш мудри мисли од Цеца
и не слушаш Beastie Boys

Посетено 5.270 пати

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 24.9 – Digression: Hinata Sakaguchi Episode Full at AnimePlanet anime planet manga

Dr. Stone (https://funimationfree.com/m/aXbP) Episode 24 at website https://funimationfree.com sword art online funimation