Нова Хит-Диета во регионот и пошироко: 7,7 кг. за 7 дена!

nova hit dieta_majkatiitatkotiСекое сабајле у седум, се почнуе со мантрата „Простум седам, сирење за пари, кој го нема нека проба кашкавал“, уз пратња на најновиот албум на„ Тајзи&тхе идиотс“. По седум минути, се почнува со правење на полушпага, мушка и женска, а после се пристапува кон изведување на свеќа, уз благо џускање на седуминутната верзија на „Свечу да ти дам, само да заиграм„ на Митар Мириќ. Се отрчува до најблиската црквица, најпрепорачливо од оние за седумте џуџиња, се палат седум свеќи, а може и ауто-гума пошто поише
дими. По пауза од 17 минути за „дигитронска“ цигара со вкус на џигерица у марамица, се враќате дома и до 17 часот ги гледате програмите на ТВ Слнце, со обавезно воодушеување и стендинг овејшнс. За вечера седум чешниња лук и седум пивца „Крали Марко“ и правац кревет. За седум дена нема да ве препознае ни мила мама.

Посетено 402 пати

Сашо Христовски

Сашо Христовски

Сашо Христовски

Watch anime online for free at AnimeHeaven weathering with you animeheaven

AnimeKisa: Puzzle & Dragons X anime episode 89 online free at https://animekisa.in anime

Website https://animeflv.uk: Watch Going Wild (Dub) animeflv Episode 26 english anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Holy Knight (Dub) aniwatch Episode 2 animes online

Hashatit: https://www.hashatit.com/833642

Voz: https://voz.vn/u/animefreakws.1746641/#about