Да ги замолеа барем Стивен Сигал, Брус Вилис и Чак Норис

Цел свет прати иљадници авиони и бродови,yugo_panker
сателити и подморници
да го најдат изгубениот авион
А за киднапираните 200 девојчиња во Нигерија
не пратија ни Југо 45 ни бутур
Да ги замолеа барем С.Сигал, Брус Вилис и Чак Норис
да помогнат,
нив ги бива за такви работи

Посетено 453 пати

Watch Strike the Blood: Kingdom of the Valkyria Episode 2

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Shakugan no Shana: Shana & Yuuji no Naze Nani Shana! Nandemo Shitsumonbako! (https://animepahe.cc/m/oVKo) Episode Full

Watch Carp Reborn 2nd Season Episode 12

Aytoloja: http://www.aytoloja.org/jforum/user/edit/160417.page

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimelol/profile/