Ѕвездената Колекција На Луксузниот Накит Шанел

Колекцијата “Cosmique de Chanel”

COSMIQUEdeCHANEL

Вљубете се во новата колекција на Шанел
накит инспириран од вечниот сјај на ѕвезденото небо

Модната куќа Шанел во новата колекција на раскошниот накит ни ги “симнува” sвездите од небото и не заведува со прстени и нараквици во црна и бела боја украсени со фини брилијанти. Во колекцијата доминира бело злато и керамика, давајќи му ја на накитот онаа препознатлива Chanel елеганција.
Откријте ја новата колекција на луксузниот накит во галеријата што следи:

 

Посетено 250 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

english anime My Hero Academia Season 5

watch animes That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

My Hero Academia Season 3

AniWatch Bleach

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full